Mazurskie Tropy

Witamy na stronie rajdu "Mazurskie Tropy"
Zapraszamy wszystkich (niezależnie od wieku, kondycji, doświadczenia ) na pieszą i rowerową imprezę na orientację, która odbędzie się w  dniach 14-16 czerwca na Warmii i Mazurach.


Lista Startowa

Lista aktualizowana jest codziennie (ale nie automatycznie, więc proszę się nie dziwić jeśli nazwisko nie pojawia się na liście startowej od razu po rejestracji zawodnika).

 

 

 

Trasa Piesza (TP50)  
   Imię  Nazwisko  Rok Urodzenia  Miejscowość  Team
1 Patryk  Grabski  1981 Warszawa  Polarnyj
2 Szymon  Szkudlarek  1983 Szczecin  Bolimie Noga
3 Karol  Kidawa  1985 Olsztynek  Spin
4 Marcin  Kargol  1985 Głogów  marcinkargol.pl
5 Jakub  Runowski  1986 Podrzewie  TRAILteam Poznań
6 Stanisław Adam  Olbryś  1967 Nasielsk  KB Pimar Legionowo
7 Piotr  Toczko  1983 Ełk   
8 Marcin Krasoń 1981 Mysiadło biecdalej.pl
9 Tomasz Kowalski 1965 Bydgoszcz KTG Trawers
10 Łukasz Grodecki 1983 Gdańsk  
11 Jan Gracjasz 1955 Chocznia  
12 Piotr Chrzanowski 1980 Warszawa Żółwie
13 Bartek Gołębiowski 1985 Łomża Żółwie
14 Piotr Fałdrowicz 1981 Warszawa Żółwie
15 Bartosz Lepka 1982 Ustka bartoszlepka.pl
16 Łukasz Romanowski 1982 Gdańsk Alpa!
17 Piotr Chyczewski 1986 Gdynia  
18 Paweł Słoma 1982 Ustka Arcon Team
19 Karol Woźniak 1986 Warszawa KB CASTELLANUS
20 Adrian Kołczewiak 1982 Warszawa Rącze Pomrowy
21 Rafał Jakimiak 1988 Warszawa  
22 Marek Podbielski 1974 Kaleń Towarzystwo KB Castellanus
23 Adam Waśniewski 1989 Warszawa AA
24 Bogdan Bala 1954 Siedlce  
25 Bartłomiej Grabowski 1980 Otwock Stryki-Byki Adventure Team
26 Przemysław Mróz 1985 Morąg Kevlar
27 Zbigniew Pomierski 1980 Kwidzyn  
28 Kamil Dąbkowski 1973 Warszawa Adamantium Team
29 Karol Pomierski 1978 Gdańsk  
30 Karol Mróz 1993 Olsztyn Kevlar
31 Grzegorz Jurzysta 1980 Warszawa The Lost Causes
32 Sławomir Jurzysta 1966 Warszawa The Lost Causes
33 Michael Ramage 1977 Warszawa The Lost Causes
34 Marcin Marszałek 1970 Pruszków  
35 Arkadiusz Duszak 1974 Brwinów 2PU
36 Mateusz Kuszela 1985 Stargard Nie ma spiny na wyjazdach
37 Łukasz Tomicki 1985 Stargard Nie ma spiny na wyjazdach
38 Adam Ilnicki 1985 Stargard Nie ma spiny na wyjazdach
39 Bartosz Niezgódka 1976 Warszawa  
40 Agata  Krajewska  1990 Płock  tramp
41 Anna  Sawicka  1985 Jeziorany  WMWTKMU 
42 Halina  Biziuk  1957 Szczytno  
43 Sylwia Godlewska 1984 Police Bolimie Noga
44 Joanna Magdalińska 1983 Warszawa Żółwie
45 Agnieszka Szczepińska 1981 Warszawa Rącze Pomrowy
46 Agata  Skoczylas 1989  Warszawa  AA
47 Małgorzata  Lorkowska 1982   Olsztyn  
48  Dorota  Duszak 1977  Brwinów 2PU
37          
38          
39          
35          

 

 

Trasa rowerowa (TR50)    
   Imię  Nazwisko  Rok Urodzenia  Miejscowość  Team
1 Katarzyna  Karpa  1982 Warszawa   
2 Bartłomiej Matecki 1981 Pruszków SKARBY
3 Małgorzata Półjanowicz 1983 Warszawa SKARBY
 4 Patrycja Niszczota  1982  Warszawa  
5  Emilia  Olechowska 1985  Nieporęt UAHA ROWERY DWA
6  Tomasz  Domański 1990 Warszawa  Belki
7  Anna  Belka 1985 Warszawa  Belki
8 Krzysztof Konopka 1983  Warszawa SKG
9 Zofia Szymańska 1987  Warszawa SKG
10 Michał  Filak 1969  Olsztyn  
11 Andrzej  Staniszewski 1968  Olsztyn  
12 Krzysztof Półjanowicz 1978 Warszawa Dream Team
13 Marta Gregorczyk 1985  Warszawa UAHA ROWERY DWA
14 Artur  Pudełko 1963 Warszawa  
15 Beata Kijewska-Pudełko 1966 Warszawa  
16 Mateusz Kijewski - Pudełko 1996 Warszawa  
17 Jerzy Hajduk 1971 Olsztyn  

 

 

Trasa rowerowa (TR130)    

  

 

  Imię  Nazwisko  Rok Urodzenia  Miejscowość  Team
1 Jordan  Stańczyk  1969 Gdańsk  d(-_-)b
2 Marcin  Witkowski  1969 Warszawa  SONY MTB TEAM
3 Bartek  Mika  1979 Skierniewice   
4 Wojciech  Paszkowski  1978 Białystok   
5 Tomasz  Rejf  1971 Bartoszyce  ALIVE
6 Paweł  Brudło  1979 Warszawa  KTE Tramp
7 Andrzej  Dzich  1971 Kwidzyn  Alive!
8 Marcin  Doppke  1976 Reda  Perła Team
9 Michał  Gruba  1978 Reda  Perła Team
10 Robert  Stanek  1967 Szczecin  RUDY KOT
11 Grzegorz  Liszka  1964 Tychy  Trezado BikeTires.pl
12 Krzysztof Świetlik 1964 Słupsk Troll Team
13 Bartłomiej Bober 1972 Kobylnica Harpagan
14 Leszek Orłowski 1958 Słupsk Troll Team
15 Grzegorz Rygalski 1974 Józefów  Welocypedy
16 Orest Kantor 1968 Olsztyn DEZZORIENT
17 Andrzej Piwakowski 1951 Gdańsk Harpagan
18 Piotr Kozłowski 1969 Wilimowo DEZZORIENT
19 Paweł Motel 1979 Warszawa AKS Polonia Warszawa
20 Marcin Marzejon 1982 Chojnice OKI MTB Team Poland
21 Damian Soczewka 1968 Olsztyn WYRWIKUFLE
22 Paweł Banaszkiewicz 1987 Łódź Bike Orient
23 Adam Wojciechowski 1984 Piastów Ultrateam
24 Jakub Strycharz 1974 Warszawa  
25 Grzegorz Zając 1984 Nadarzyn WIĘCEJ FUNKU!
26 Michał Zakrzewski 1984 Olsztyn Degustatorzy
27 Andrzej Smejda 1965 Warszawa  
28 Dariusz Mrozek 1967 Olsztyn WYRWIKUFLE
29 Wojciech Hołdakowski 1970 Warszawa  
30 Tomasz Konieczny 1960 Lipka Grupa Rowerowa Lipka
31 Tomasz Stefański 1982 Warszawa Welocypedy.pl
32 Piotr Szajduk 1963 Szczecin Wrzaskuny
33 Tomasz Grabowski 1984 Warszawa Stryki-Byki Adventure Team
34 Leszek Kiński 1961 Olsztyn  
35 Piotr Banaszkiewicz 1985 Łódź Bike Orient
36 Paweł Dorf 1978 Ełk  
37 Piotr Morawski 1959 Gdańsk  
38 Piotr Michalski 1974 Nadarzyn XBOX 360 BIKE TEAM
39 Mikołaj Waliński 1978 Elbląg MBOO TEAM
40 Tomasz Kaźmierczak 1979 Elbląg WYRWIKUFLE
41 Łukasz Majewski 1977 Warszawa www.mafej.pl
42 Dariusz Korsak 1962 Elbląg ESR
43 Leszek Herman-Iżycki 1958 Warszawa  
44 Konrad Wtulich 1979 Mława www.tempomlawa.pl
45 Paweł Tarkowski 1981 Warszawa ERUDITIS
46 Piotr Zakrzewski 1976 Warszawa GAMBION
47 Wiesław Grdeń 1956 Tarnobrzeg Wędrowny Sokół
48 Piotr Niewęgłowski 2013 Wiktorów  
49 Rafał Dalbiak 1984 Brwinów AIRBIKE.PL
50 Tomasz Zadworny 1982 Chlewo Pryngi od Ramba
51 Tomek Witt 1976 Gdynia BA
52 Maja  Sawicka  1987 Warszawa  Duś Guzik
53 Katarzyna  Lipińska  1988 Szczecin Duś Guzik
54 Danuta  Jetka  1980 Bydgoszcz  ALIVE
55 Asia  Stanek  1969 Szczecin  RUDY KOT
56 Kasia Polak 1968 Warszawa   
57 Beata Charycka 1987 Warszawa Mrs.Paganini
58 Magdalena Gruziel 1976 Warszawa  
59 Anna Rozent 1982 Wrocław Bania
60 Kamila  Truszkowska 1980 Gdańsk  
61 Urszula  Trykozko 1969 Warszawa  
62  Katarzyna  Brama  1986  Warszawa  
 63 Katarzyna  Zadworna  1983  Bogusławice  Pryngi od Ramba
           
           
           
           

 

Sponsorzy

 

 

 

Partnerzy

 

Patroni Medialni

 

 

 

 

 

Polecamy