Witamy na stronie rajdu "Mazurskie Tropy" Zapraszamy wszystkich (niezależnie od wieku, kondycji, doświadczenia ) na pieszą i rowerową imprezę na orientację, która odbędzie się na Warmii i Mazurach.

Lista Startowa

 

Trasa piesza 50 km
L.p. Imię  Nazwisko Rok ur. Miejscowość Team
1 Paweł Klimuk 1972 Białystok Klub-No-To-Chlup
2 Jakub Runowski 1986 Podrzewie PWSZ Gniezno
3 Marek Podbielski 1974 Kaleń Towarzystwo KB Castellanus
4 Karol Woźniak 1986 Warszawa KB Castellanus
5 Michał Nowak 1985 Piaseczno Ostatnia Paroweczka Hrabiego
6 Katarzyna Konecka 1984 Piaseczno Ostatnia Paroweczka Hrabiego
7 Piotr  Jarzębowski 1982  Gdańsk  Tarahumara 
Piotr   Kozłowski  1969    Dezzorient 
Agnieszka  Szczepińska  1981  Warszawa  Rącze Pomorowy 
10  Cezary  Żyźniewski  1975  Kętrzyn  Leszcze Kętrzyn 
11 Marek  Walczyk  1975  Olsztyn   
12  Kamil  Sawko  1975  Warszawa   
13 Wojciech  Zając  1981  Warszawa   
14  Mirosław  Baszczak  1975  Warszawa   
15  Dariusz  Piwowarczyk  1981  Nidzica   
16  Piotr  Kondrak  1974  Białystok  Wichry 
17  Jarosław  Misztal  1981  Białystok  Wichry 
18 Bogusław Bałut 1988 Białystok Wichry
19 Marcin  Zembko  1981  Białystok  Wichry 
20 Maciek  Ners  1979  Warszawa   
21  Sławomir  Malinowski  1976  Olsztyn  Heavy Metal Team 
22  Barłomiej  Grabowski  1980  Otwock  Stryki-Byki Adventure Team 
23  Szymon  Szkudlarek  1983  Szczecin  Bolimie Noga
24  Justyna Supińska  1987  Olsztyn   
25  Bartosz  Chumowicz  1984  Olsztyn   
26  Łukasz  Grodecki  1983  Gdańsk  Cobra Team 
27  Łukasz Romanowski  1982  Gdańsk  Alpa! 
28 Arkadiusz Duszak 1974 Brwinów 2PU
29 Dorota Duszak 1977 Brwinów 2PU
30  Bogdan  Bodetko  1965  Olsztyn  Heavy Metal Team 
31  Robert  Skórka  1975  Kętrzyn  LESZCZE KĘTRZYN 
32 Edward Fudro  1958  Police JEJ 
33  Małgorzata  Grabowska  1987  Warszawa Kirgiska Torpeda  
34  Przemysław  Linke  1986  Kutno  Kirgiska Torpeda 
35  Arletta  Brzezińska  1983  Warszawa  Rącze Pomrowy 
36  Katarzyna  Cyryngier  1987  Warszawa  Kirgiska Torpeda 
37  Jolanta  Katner  1980  Warszawa  Rącze Pomrowy 
38 Krzysztof  Nankiewicz  1982  Olsztyn   
39  Michał  Pawlak  1982  Praszka  Menele 
40  Joanna  Owczarz  1983  Poznań Włóczymordy  
41  Paweł  Koczyk  1973  Warszawa  Menele 
42  Katarzyna  Karpa  1982  Warszawa  Bajery na rowery 
43  Krzysztof  Pędziszewski  1975  Gdańsk  Navigatoria 
44  Krzysztof  Arseniuk  1979  Warszawa   
45  Marcin  Miśkiewicz  1979  Kozienice  KB Galeria Warszawa 
46  Katarzyna   Polak  1968  Warszawa  Team 360 
47  Przemysław  Zasowski  1979  Wejherowo  FUX 
48           
49           
           

 

Trasa piesza 25 km
L.p. Imię  Nazwisko Rok ur. Miejscowość Team
1 Renata Gąsowska 1978 Warszawa JacekBiega Running Team
2 Grzegorz Ciemniewski 1975 Wyszków wyszków
3 Adam Waśniewski 1989 Warszawa Super Foki
4 Agata Skoczylas 1989 Warszawa Super Foki
Marcin  Krasoń  1981  Mysiadło  Biecdalej.pl / Smashing Pąpkins
Jakub  Okoczuk 1985  Olsztyn   
7 Rafał  Jakimiak  1988  Warszawa   
Orest  Kantor  1968  Olsztyn  DEZZORIENT 
Ewa  Carnecka  1985  Olsztyn  
10 Marcin Korenkiewicz 1985 Augustów  
11 Przemysław  Mróz 1985 Morąg Ciche Stopy
12  Jacek  Kierul  1962  Olsztyn  AKM Olimp Olsztyn 
13  Karol  Mróz  1993  Olsztyn  Ciche Stopy 
14 Zuzanna Grodzicka 1986 Olsztyn raptor
15 Tomasz Milewski 1982 Olsztyn raptor
16 Tomasz  Piątek  1988 Warszawa  Murozpirog 
17  Agnieszka Rogala  1987  Warszawa  Murozpirog  
18 Katarzyna  Murawska 1988 Warszawa Murozpirog 
19 Jakub Rozenbaum 1988 Warszawa Murozpirog 
20  Sebastian  Nowak  1978  OKRĄGŁA   
21  Justyna  Jakubowska  1977  Warszawa  Jożik Team 
22  Barbara Żukowska  1973  Warszawa  Jożik Team 
23           
           
           

  

Trasa rowerowa 130 km
L.p. Imię  Nazwisko Rok ur. Miejscowość Team
1 Marcin Doppke 1976 Reda Perła Team
2 Marcin Marzejon 1982 Chojnice OKI MTB Team Poland
3 Paweł Brudło 1979 Warszawa KTE Tramp
4 Grzegorz Zając 1984 Nadarzyn WIĘCEJ FUNKU!
5 Michał Gruba 1978 Reda Perła Team
6 Łukasz Majewski 1977 Warszawa Promedica24 BikeTeam
7 Damian Soczewka  1968  Tomaszkowo  WYRWIKUFLE 
Mikołaj  Waliński  1978  Elbląg  MBOO Team 
Krzysztof  Sokołowski  1978  Elbląg Ratokarimanana team
10 Cezary Ochranowicz 1960 Olsztyn WYRWIKUFLE
11  Sławomir  Malec  1967  Olsztyn WYRWIKUFLE 
12 Grzegorz Rygalski 1974 Józefów Welocypedy
13 Tomasz  Stefański  1982  Warszawa  Welocypedy 
14 Katarzyna Lipińska  1988  Warszawa  żółw mi uciekł 
15  Dariusz  Mrozek  1967  Olsztyn  WYRWIKUFLE  
16 Emilia Olechowska 1985   ROWER TO JEST ŚWIAT!
17  Grzegorz  Romaniu  1973  Olsztyn  WYRWIKUFLE 
18 Piotr  Dziemidowicz  1974  Olsztyn  WYRWIKUFLE 
19  Andrzej  Nowak  1961  Warszawa  GERAPPA 
20  Radosław  Walentowski  1979  Skierniewice  LosMaruderos 
21 Andrzej Piwakowski 1951 Gdańsk Harpagan
22 Paweł Pawlak 1971 Olsztyn  
23  Tomasz  Konieczny  1959  Lipka  Grupa Rowerowa Lipka 
24  Krystyna  Konieczna  1960  Lipka  Grupa Rowerowa Lipka  
25 Piotr  Gębarowski  1973  Warszawa  GeMoPi 
26  Paweł  Cichoń  1984  Touń  YORK Bolechowo 
27  Jacek  Dubrowski  1978  Olsztyn  
28 Urszula  Piotrowicz  1988  Izabelin  Pasieka Pod Łosiem 
29  Asia  Stanek  1969  Szczecin  RUDY KOT 
30  Robert  Stanek  1967  Szczecin  RUDY KOT 
31  Jan  Chełmicki  1988  Łomianki  Pasieka Pod Łosiem 
32 Bartek  Mika  1979  Skierniewice   
33  Piotr  Szajduk  1963  Szczecin  Wrzaskun 
34 Beata  Charycka  1987  Warszawa  Ms.Paganini 
35  Artur  Zawadzki  1970  Marki  Demart Team 
36  Marek  Sadowski  1978  Czaple  GR3miasto 
37  Bartłomiej  Bober  1972  Gdynia  Harpagan 
38  Paweł   Kosiorek  1976  Ełk   
39 Małgorzata  Kosiorek 1973 Ełk  
40 Tomek Witt 1976 Gdynia  
41  Piotr  Orzoł  1977  Olsztyn  Olsztyn Kocham 
42 Łukasz  Senderek  1977  Tarnów  Team 360
43  Marcin  Witkowski  1969  Warszawa  SONY MTB TEAM 
44  Mariusz  Bożyczko  1973  Elbląg  kudlaty & szwagier 
45  Piotr  Morawski  1959  Gdańsk   
46  Alexandr  Karbanovich  1969  Minsk Białoruski  www.poehali.net 
47  Andrzej  Smejda  1965  Warszawa   
48  Konrad  Jaskólski  1980  Gdańsk   
49  Wojciech  Hołdakowski  1970  Warszawa   
50  Michał  Zieliński  1977  Gdynia  http://podrozerowerowe.info 
51  Dariusz  Korsak  1962  Elbląg  Elbląska Strona Rowerowa 
52  Rafał  Dalbiak  1984  Warszawa  Airbike.pl Rocky Mountain 
53 Piotr  Zakrzewski  1976  Piaseczno  Gambion 
54  Jacek  Mróz  1956  Warszawa  360 st. 
55  Mariusz  Jagodziński  1981  Warszawa   
56  Iza  Pieczatka  1983  Warszawa   
57  Jacek  Skurupowski  1966  Kwirynów  Cenzus Pro Bike Team
58 Leszek  Herman-Iżycki  1958  Warszawa   
59  Marcel  Kołodziejczyk  1985  Warszawa   
60  Sylwia  Mąkolska  1982     
61 Grzegorz Liszka 1964 Tychy Trezado BikeTires.pl
62 Gerard Wasiak 1975 Warszawa Ibox Gravitation MTB Team
63          
64          
           
           
           

 

Trasa rowerowa 50 km
L.p. Imię  Nazwisko Rok ur. Miejscowość Team
1 Anna Belka 1985 Warszawa Belki
2 Tomasz Domański 1990 Warszawa Belki
3 Małgorzata Półjanowicz 1983 Warszawa SkArBy
4 Bartłomiej Matecki 1981 Pruszków SkArBy
Marcin  Pałczyński  1970  Olsztyn  WESOLKI.COM 
Krzysztof  Kontek  1978  Warszawa  
Anna  Pieróg  1980  Ełk  Pierogi
8 Konrad Mitecki 1982 Białystok Łosie
9 Michał  Filak  1969   Olsztyn WESOLKI.COM
10  Maciej  Piasecki  1984  Poznań  Samowolka 
11 Agnieszka  Skwierczyńska 1984  Pruszków  Żuki 
12 Piotr  Adamiak  1984  Pruszków  Żuki 
13  Beata  Raczkowska  1982  Żary   
14 Agata  Kowalska - Strycharz  1980  Warszawa  Ludzie z bagien 
15 Rafał  Pawiński  1985  Warszawa  Bez Napinki 
16 Mirek  Nietupski  1983  Warszawa Bez Napinki 
17          
           
           

 

« prev  |   top  |   next »

SPONSORZY

 

 

 

 Internetowy Sklep Rowerowy

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY

 

 

 

PATRONI MEDIALNI

 

 

 

 

 

 

 

 

POLECAMY

 

Powered by CMSimple | Template by CMSimple | Login