Witamy na stronie rajdu "Mazurskie Tropy" Zapraszamy wszystkich (niezależnie od wieku, kondycji, doświadczenia ) na pieszą i rowerową imprezę na orientację, która odbędzie się 13 czerwca 2015 na Warmii i Mazurach.

Lista Startowa

Lista aktualizowana jest codziennie (ale nie automatycznie, więc proszę się nie dziwić jeśli zgłoszenie nie pojawia się na liście startowej od razu po dokonaniu rejestracji).


Trasa rowerowa 130 km

L.p. Imię Nazwisko Miejscowość Teamxxxxxxxxxvvvvx Opłata startowa
1 Radosław  Walentowski  Skierniewice LosMaruderos  
3 Grzegorz  Zając  Nadarzyn WIĘCEJ FUNKU!  Tak
4 Leszek Herman-Iżycki    

 Tak

5 Asia Stanek Szczecin Rudy Kot  Tak
6 Robert Stanek Szczecin Rudy Kot  Tak 
7 Michał Gruba Reda Perła Team  Tak
Marcin  Doppke  Reda Perła Team  Tak
Marek  Sadowski  Czaple GR3miasto  Tak
10 Marek Walczyk  Olsztyn Szybcy Inaczej     Tak
11  Kamil  Sawko  Warszawa  Szybcy Inaczej  Tak
12 Grzegorz  Sadłowski Olsztyn  Szybcy Inaczej   
13 Michał Mosiej Olsztyn Szybcy Inaczej  Tak
14  Kasia  Lipińska  Warszawa  prima aprilis  Tak
15 Mariusz Bożyczko Elbląg kudłaty &szwagier  Tak
16  Beata  Charycka  Warszawa     Tak
17  Andrzej  Nowak  Warszawa  GERAPPA   Tak
18  Piotr  Banaszkiewicz  Łódź  KTR BikeOrient   Tak
19  Paweł  Brudło  Warszawa  KTE Tramp   Tak
20 Piotr  Michalski  Nadarzyn XBOX BIKE TEAM  
21  Łukasz Mirowski  Wrocław     
22 Jarek  Wieczorek  Wrocław  Wieczorek Team   Tak
23 Artur Zawadzki Marki    Tak
24  Sylwia Mąkolska  Skierniewice     Tak
25 Adam Wojciechowski Piastów Ultrateam  Tak
26  Tomasz  Brodowicz  Warszawa   

 Tak

27  Piotr Orzoł  Olsztyn  Olsztyn Kocham   Tak
28  Tomasz  Konieczny  Lipka  Grupa Rowerowa Lipka   Tak
29  Krystyna  Konieczna  Lipka  Grupa Rowerowa Lipka   Tak 
30  Piotr  Gębarowski  Warszawa  MoPi.Team   Tak
31  Paweł  Dorf  Ełk     Tak
32  Monika  Nagolska  Ełk  Grupa Pościgowa   Tak
33  Andrzej  Piwakowski  Gdańsk anpi   Tak
34  Emilia  Olechowska  Warszawa  sólo ciclismo y nada más ;)   Tak
35  Danuta  Blank  Biała Podlaska  TOWANDA   Tak
36  Łukasz  Wrona  Siedlce TOWANDA   Tak 
37  Konrad  Jaskólski  Gdańsk     Tak
38  Wojciech  Hołdakowski  Warszawa     Tak
39  Piotr  Kuncewicz  Olsztyn  Szybcy Inaczej   Tak
40  Marcin  Witkowski  Warszawa  SONY MTB TEAM   Tak
41  Jacek  Skorupowski  Kwirynów  Cenzus Pro MTB Team   Tak
42  Piotr  Szajduk  Szczecin  Wrzaskun   Tak
43  Grzegorz  Rygalski  Józefów  Welocypedy   Tak
44  Tomasz  Stefański  Warszawa  Welocypedy   Tak
45  Krzysztof  Siemieniuk  Podlence FHU Szprycha   Tak
46  Grzegorz  Liszka  Tychy  Trezado BikeTires.pl   Tak
47 Bartłomiej  Bober  Gdynia  Harpagan   Tak
48  Jacek Dąbrowski Gdańsk    Tak
49  Kamila  Truszkowska  Gdańsk     Tak
50  Bartłomiej  Grabowski  Otwock  Stryki-Byki Adventure Team   Tak
51  Andrzej  Smejda  Warszawa     Tak
52  Łukasz  Senderek  Tarnów  Team 360o   
53  Dariusz  Urbanowski  Gdynia     Tak
54  Magdalena  Gruziel  Warszawa  Team 360o   Tak
55  Piotr  Morawski  Gdańsk     Tak
56  Paweł  Krzyżanowski  Włocławek  Pszczoła i Szerszeń   
57  Karolina  Bawej  Włocławek  Pszczoła i Szerszeń   
58  Michał  Rychlik  Łódź  OrientAkcja   Tak
59  Marcin  Krasuski  Warszawa  orienteering.waw.pl   Tak
60 Tomek Witt Reszel    Tak
61 Wojciech  Paszkowski  Gdynia     Tak
62  Damian  Soczewka  Tomaszkowo  Abentojra 2015   Tak
63 Michał Zieliński Gdynia podrozerowerowe.info  Tak
64 Jerzy  Ścibisz  Szczecin     Tak
65  Gerard  Wasiak  Warszawa  Ibox Gravitan MTB Team   Tak
67 Łukasz Czerniak Ostróda UMKS "Orkan"  Tak
68 Roman Czerniak Ostróda UKMS "Orkan"  Tak 
69 Jarosław  Jakubowski  Otwock     Tak
70  Maciej  Tumiński  Stawiguda  Inca Terror Squad   Tak
71 Piotr  Ciskowski  Gdynia  Ciski   Tak
72  Jacek  Klepacki  Warszawa  KRAMKOWSKA Team   Tak
73  Marta  Kramkowska  Warszawa  KRAMKOWSKA Team   Tak
74  Piotr  Gromelski  Olsztyn  SGB GENA Team   Tak
75  Krzysztof  Sobczak  Warszawa  SGB GENA Team   Tak
76  Stanisław Ruchlicki Kleosin Bliska Team  Tak
77  Adam  Grabowski  Stawiguda Inca Terror Squad   Tak
78  Marcin   Marzejon  Chojnice  OKI MTB Team Poland   
79  Arek  Friedrich  Olsztyn  ABENTOJRA   Tak
80 Piotr  Kozdryk  Stawiguda  Kross Centrum Rowerowe Olsztyn   Tak
81  Jarosław  Żelazko  Otwock     Tak
82 Mikołaj Waliński Elbląg OTOL Team  
83  Maciek  Chabros  Gdynia     Tak
84 Ula Trykozko Warszawa Team 360  Tak
85 Małgorzata Szwaracka Gdańsk    Tak
86  Katarzyna  Polak  Warszawa Team 360  
87  Artur  Staszak  Józefosław     
88  Michał  Zakrzewski  Olsztyn  Degustatorzy   Tak
89  Bartosz  Niezgódka       Tak
90 Rafał  Dalbiak  Brwinów  AirBike.pl   


Trasa rowerowa 50 km

L.p. Imię Nazwisko Miejscowośćxxxxxxx Teamxxxxxxxxxx Opłata startowa
Piotr  Buchwak  Orneta     Tak
2 Marta Panasik  Warszawa Blue Bike  Tak
Małgorzata  Półjanowicz  Warszawa  SkArBy  Tak
4 Bartłomiej Matecki Pruszków SkArBy  Tak
5 Paweł Kaczmarek  Olsztyn Mega Mocni   
Mateusz  Kijewski-Pudełko  Warszawa     Tak
Artur  Pudełko  Warszawa  Oldskul Ranger   Tak
Anna  Piróg   Warszawa  Łosie z Pieroga  
Bernard  Stawka  Łomża     
10  Joanna  Sękowska  Warszawa     Tak
11  Agnieszka  Łapanowska  Olsztyn  Łapy na Rowerach   Tak
12 Łukasz Łapanowski Olsztyn Łapy na Rowerach  Tak 
13  Katarzyna  Niesiobędzka  Słupy  metalkon   Tak
14  Oskar  Niesiobędzki  Słupy  metalkon   Tak
15 Ewa Skrzyńska Olsztyn metalkon  Tak
16 Piotr Skrzyński Olsztyn metalkon  Tak
17 Piotr   Sękowski  Warszawa     Tak
18  Piotr  Zarzycki  Łódź  KTR Bikeorient   Tak
19  Daniel  Radzki  Olsztyn     Tak
20  Mariusz  Rudziński  Stawiguda  INVESTA TEAM   Tak
21  Tadeusz  Dowiedczyk  Bartąg  INVESTA TEAM   Tak
22  Renata  Obidoska  Olsztyn  INVESTA TEAM   Tak
23  Lidia  Żydonik  Olsztyn  INVESTA TEAM   Tak
24  Rafał  Radzki  Olsztyn     
25  Marcin  Auguścik  Chojnik     Tak
26  Monika  Boetther  Kwidzyn     Tak
27  Łukasz  Kowalski  Warszawa     Tak
28 Marcin Pętlak Olsztyn Chyba Nie Pada  Tak
29 Magdaena Pętlak Olsztyn Chyba Nie Pada  Tak
30  Arek  Świder  Olsztyn  Chyba Nie Pada   Tak
31  Sławomir  Sypuła  Warszawa  UNTS Warszawa   Tak
32  Janusz  Olbrycht  Warszawa  OLBnO   Tak
33  Andrzej  Staniszewski  Olsztyn     Tak
34  Andrzej  Borek  Gdynia  Zdezorientowani   Tak
35  Paweł  Cygan  Marki     Tak
36  Stanisław  Zawadzki  Marki     Tak
37  Renata  Nowińska  Łódź  OrientAkcja   
38  Anna  Rychlik  Łódź  OrientAkcja   
39  Jakub  Strycharz  Warszawa  Ludzie z Bagien   Tak
40  Andrzej  Szewieliński  Olsztyn  bikeRsi MTB   Tak
41  Marek  Gapiński  Olsztyn  bikeRsi MTB   Tak
42 Dariusz Gapiński Olsztyn bikeRsi MTB  Tak 
43 Marzena Czerniak Ostróda UMKS "Orkan"  Tak
44 Wojciech Czerniak Ostróda UMKS "Orkan"  Tak
45  Sylwia  Kozłowska  Otwock     Tak
46  Patryk  Połom  Stawiguda     Tak
47  Michał  Filak  Olsztyn  Wesołki   Tak
48  Jerzy  Hajduk  Olsztyn  Wesołki   Tak
49  Grzegorz  Charycki       Tak
50  Piotr  Perzak  Warszawa    Tak
51  Wojciech  Kwacz  Krajenka  Triggers  
52 Tomasz Barszcz Gdynia I tak Cię znajdę  
53 Wanda  Zamojska  Otwock     Tak
54  Paweł  Żebrowski  Łódź  ACL Team   Tak
55  Katarzyna  Deptuła  Olsztyn  CHYBA NIE PADA  Tak
56  Dariusz  Stępień  Łódź  KTR BikeOrient    Tak
57  Andrzej  Chojnacki  Olsztyn  Chojnacki Team   
58 Piotr Cieżyński   I tak Cię znajdę  
           
           
           
           


 Trasa piesza 50 km

L.p. Imięxxxxx Nazwiskox Miejscowośćxxx Teamxxxxxxxxxxxxxxxx Opłata startowa
Szymon  Szkudlarek Szczecin Bolimie Noga  Tak
Kamila Wojtas Szczecin Bolimie Noga  Tak 
3 Piotr Światkowski Elbląg TRAMPEROWO.CAL.PL  
5 Jacek Światkowski Gdańsk Padł na Ryj Team  Tak
6 Daniel Burakowski Olsztyn ultrabieg.pl  
7 Tomasz Kempiński Olsztyn Trailinforest  Tak
8 Wojciech Filipowicz  Warszawa    Tak
9 Joanna Filipowicz  Warszawa    Tak
10 Dariusz  Piwowarczyk  Poznań     Tak
11 Krzysztof Arseniuk  Warszawa     Tak
12  Paweł  Olecki  Gdańsk  Paweł Olecki   Tak
13  Tomasz  Płodzicki  Iława     Tak
14  Józef  Siwilewicz  Elbląg     Tak
15  Łukasz  Romanowski  Gdańsk  Alpa!   Tak
16  Anna  Sejbuk  Siedlce  Zjebas   Tak
17  Agnieszka  Szczepińska  Warszawa  Rącze Pomrowy   Tak
18  Paweł  Kurach  Garwolin  TeamNoTeam   Tak
19  Paweł  Pawlak  Olsztyn  WYGRAŁEM WYŚCIG Z ŻÓŁWIEM  Tak
20  Adam  Mioduszewski  Gdańsk  Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego   Tak
21 Małgorzata Mioduszewska Gdańsk Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego  Tak 
22 Mateusz Mioduszewski Warszawa UKA  Tak 
23  Andrzej  Warchoł  Świecie  The Runners Świecie   Tak
24  Dominika  Welz  Gdańsk     Tak
25  Sebastian  Reczek  Mińsk Mazowiecki KS ZIELONO-CZARNI   
26  Bartłomiej  Wojtaszek  Gdańsk     Tak
27  Stanisław Adam  Olbryś  Nasielsk  KB Legionowo   Tak
28  Piotr  Fiedorczuk  Warszawa  KS Grochów   Tak
29  Sławek  Terech  Warszawa     Tak
30  Marcin  Sontowski  Gdańsk  Morenka Team   Tak
31  Leszek  Maliszewski  Otwock  Stryki-Byki   
32  Magdalena  Maliszewska  Otwock     
33  Daniel  Kokłowski  Kętrzyn  AKT Olsztyn   Tak
34  Paweł  Nowakowski  Gostynin     
35 Roman Gorczyca Ełk    Tak
36 Bogdan Bodetko Olsztyn Heavy Metal Team  Tak
37  Sylwia  Łubkowska  Szczytno  Wojownicze fasolki   Tak
38 Patryk Poniatowski Szczytno Wojownicze fasolki  Tak
39  Stanisław  Kaczmarek  Sękowo  Szach Sękowo   Tak
40  Piotr  Veith  Olsztyn  AKT Olsztyn   Tak
41 Magdalena Kowalska Warszawa    Tak
42  Rafał  Zielonka  Pabianice  GT Orienteering   
43  Paulina  Czok  Mirków     Tak
44  Wiesław  Wieczorek  Imielin  Piorun Power   Tak
45  Piotr  Magalski  Olsztyn  Orange Polska   Tak
46  Cezary  Żyźniewski  Kętrzyn  Leszcze Kętrzyn   
47 Marcin Hippner Gdańsk Kosmate pały Gandalfa  Tak
48  Edward  Fudro  Police  JEJ   Tak
49 Wojciech Mikulski Olsztyn Spine  Tak
50 Marcin Domań Olsztyn Spine  Tak
51 Łukasz Leszczyński Olsztyn Spine Tak
51  Paweł  Pruszkowski  Frombork/Kraśnik     Tak
52  Szymon  Kaczmarczyk  Warszawa     Tak
53 Jan Parzybut Pniewy    Tak
54  Wojciech  Zając  Warszawa     Tak
55 Michał Zielonka Konstantynów Łódzki Sto Twarzy Grzybiarzy  Tak
56 Łukasz Leszczyński Olsztyn Spine  Tak
57  Łukasz  Korzeniewski  Warszawa  UKA/OxygenCycling.pl   Tak
58  Bartosz Olesinski  Gdańsk     Tak
59 Arkadiusz  Duszak  Brwinów 2PU  Tak
60  Dorota  Duszak Brwinów  2PU  Tak 
61 Magdalenia Bacławska Olsztyn    Tak
62 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails  Tak
63 Arletta Brzezińska Warszawa    Tak
64 Karol Cwalina Warszawa    Tak
65 Mariusz Firszt Gdańsk SG-3 AKK GDAKK  Tak
66 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy  Tak
67 Jolanta Katner Warszawa    Tak 
68 Piotr  Czaplicki  Olsztyn  Idę albo nie idę   Tak 
69 Tomek  Weksej  Warszawa     
70 Daniel  Łazarek  Sopot  Kawaler Wieczorową Porą   
71  Michał Bałchanowski  Gdańsk  Morenka Team   
72  Tomasz Wiewiórski  Klewki  OUB - Tri NEGU - artneo.pl   
73  Wojciech  Suchowiecki  Stawiguda  OUB - Tri NEGU - artneo.pl   
           

 

Trasa piesza 25 km

L.p. Imięxxxxxx Nazwiskoxx Miejscowośćxxxxx Teamxxxxxxxxxxxxxxxx Opłata startowa
Urszula Jastrzębska Warszawa Power Training  Tak
Anna Łoś Olsztyn  Turlam Się Team   Tak
Jagoda  Łoś Olsztyn  Turlam Się Team    Tak 
Szymon  Kosiorek  Ełk  Daleko jeszcze?   Tak
Małgorzata  Kosiorek  Ełk  Daleko jeszcze?   Tak
Elżbieta   Baka  Warszawa  Fly Meysi   Tak
Elżbieta  Kuchta  Kraków  gda team   Tak
Mariusz  Pela  Gdańsk  gda team   Tak
9 Agata Albowicz Sejny ASB Szczytno  
10 Piotr  Marks  Borzęcin Duży     
11  Aleksandra  Marks  Borzęcin Duży     
12  Adam  Waśniewski  Warszawa  Raz się żyje   Tak
13  Tomasz  Kuriata  Warszawa  Raz się żyje   Tak
14  Adam  Bielewicz  Warszawa  Biel   Tak
15  Ewa Warzywoda Warszawa  Biel   Tak
16  Łukasz  Kostyra  Jaroty     
17  Kamila  Łapanowska  Warszawa  Dzika Czesia   Tak
18  Jacenty  Łapanowski  Warszawa  Dzika Czesia   Tak 
19  Maciej   Mielęcki  Olsztyn     Tak
20  Łukasz  Źróbek-Różański  Stawiguda     Tak
21  Andrzej  Tartanus  Maków Mazowiecki POWER TRAINING  Tak
22  Jerzy  Olak  Olsztyn  Klub Górski "Grań"   Tak
23  Małgorzata  Kuczera  Warszawa     Tak
24  Sławomir  Kuchciński  Mława  LOTOS Running Team   Tak
25 Iwona Kiernozek Olsztyn Drużyna Odwróconego Okręgu  Tak
26  Tomasz  Gronostajski  Olsztyn     Tak
27  Piotr  Kamoń  Gdańsk     Tak
28  Anna  Wiśniewska  Gdańsk     Tak
29  Mariusz  Konkolewski  Warszawa  power training   Tak
30 Grzegorz  Sroka  Olsztyn  Drużyna Odwróconego Okręgu   Tak
31  Łukasz  Męciński  Warszawa  GART   Tak
32 Paweł   Szabracki  Olsztyn  Investa Team   Tak
33 Piotr  Młynarczyk  Kętrzyn  Investa TEAM   Tak 
34 Romuald Miszewski Rumia winazmoldawi.pl   Tak
35  Maria  Śmietanka  Warszawa  GART   Tak
36  Katarzyna  Szczesna  Pułtusk  Drużyna Odwróconego Okręgu   Tak
37  Bartłomiej  Gałgowski  Olsztyn  Drużyna Odwróconego Okręgu   Tak
38  Mateusz  Komorowski       Tak
39  Agnieszka  Bladowska  Olsztyn     Tak
40  Magdalena  Łęg  Olsztyn     Tak
41  Mateusz  Ostaszewski  Gdańsk     Tak
42 Aleksandra Wasilewska Olsztyn    Tak
43  Ewelina  Sobocińska  Olsztyn  Drużyna Odwróconego Okręgu   Tak 
44 Paweł Sobociński Olsztyn Drużyna Odwróconego Okręgu   Tak 
45  Piotr  Kozieradzki  Warszawa     Tak
46  Kuba   Kozieradzki  Warszawa     Tak
47  Franek  Kozieradzki  Warszawa     Tak
48  Ilona  Śliwczyńska  Gdańsk  Orkan Ostróda  
49 Jarosław Her  Warszawa  Power Training Team  Tak
50  Orest  Kantor  Różnowo  DEZZORIENT   Tak
51 Sebastian Nowak Dywity DEZZORIENT   Tak
52 Michał Szczepankiewicz Olsztyn AKT  Tak
53 Dominika  Kamińska  Stawiguda  Zagubieni   Tak
54 Krzysztof Król Stawiguda Zagubieni  Tak
55  Bernard  Waszczyk    Melestra   
56 Daniel Bladowski  Olsztyn  Nie Lubie Chodzić  Tak
           

 

 

« prev  |   top  |   next »

SPONSORZY

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI

 

 

 

  

 


 


 


 


 

PARTNERZY

 

 

Powered by CMSimple | Template by CMSimple | Login