Witamy na stronie rajdu "Mazurskie Tropy".
Zapraszamy wszystkich na pieszą i rowerową imprezę na orientację, która odbędzie się 11 czerwca 2016 r. na Warmii i Mazurach

Lista Startowa


Uwaga: Lista nie aktualizuje się automatycznie. Będziemy na bieżąco dodawać wasze zgłoszenia.


Trasa rowerowa 130 km 

L.p. Imię Nazwiskoxxxxxxxxx Miejscowośćvvvvvvvv Teammmmmmmmmmmmmm Opłata startowa
1  Grzegorz  Zając   Nadarzyn   WIĘCEJ FUNKU!     TAK
2  Michał  Gruba   Reda  Perła Team  TAK
3  Tomasz  Stefański  Warszawa   Welocypedy  TAK
4  Asia  Stanek  Szczecin  RUDY KOT  TAK
5  Robert  Stanek  Szczecin  RUDY KOT  TAK
6  Katarzyna   Lipińska  Warszawa    TAK
 Marcin  Doppke  Reda  Perła Team  TAK
 Paweł  Brudło  Warszawa  KTE Tramp  TAK
9  Monika  Nagolska  Ełk    
10  Radosław  Walentowski  Skierniewice  LosMaruderos  
11   Jarosław  Wieczorek  Wrocław  Europa Ubezpieczenia  TAK
12  Łukasz  Mirowski  Wrocław    TAK
13  Beata  Charycka  Warszawa    TAK
14  Grzegorz  Rygalski  Józefów  Welocypedy  TAK
15  Andrzej  Dzich  Kwidzyn  Alive!  
16   Piotr  Szajduk  Szczecin  Wrzaskun  TAK
17  Tomek  Witt      
18  Bartłomiej  Bober  Gdańsk  Harpagan  TAK
19  Tomasz  Brodowicz  Warszawa    TAK
20   Marcin  Witkowski  Warszawa  SONY MTB TEAM  TAK
21   Artur  Zawadzki  Marki  Pustelnik  TAK
22   Marek  Walczyk  Olsztyn  Szybcy Inaczej  TAK
23   Piotr  Kuncewicz  Olsztyn  Szybcy Inaczej  TAK
24  Kamil  Sawko  Warszawa  Szybcy Inaczej  TAK
25   Daniel  Kokłowski  Tuchola  AKT Olsztyn  TAK
26   Jacek  Skorupowski  Kwirynów  Cenzus Pro Bike Team  TAK
27   Gerard  Wasiak  Warszawa  Ibox MTB Team  TAK
28   Emilia  Olechowska    Bo ja kręcić chcę!  TAK
29   Konrad  Jaskólski  Gdańsk    TAK
30   Wojciech  Piwakowski  Gdańsk  Harpagan  TAK
31   Kamila   Truszkowska       TAK
32  Andrzej  Piwakowski  Gdańsk  Harpagan  TAK
33   Krzysztof  Siemieniuk  Białystok    TAK
34   Marcin  Krasuski  Warszawa    TAK
35   Adam   Wojciechowski   Piastów    TAK
36   Piotr   Orzoł  Olsztyn  OlsztynKocham  TAK
37   Małgorzata  Sambor  Zaborów  Dobre Bajki   
38   Katarzyna  Karpa  Warszawa  dziewczynynastart.pl / Smashing pĄpkins  TAK
39   Marcin  Trzeciakiewicz  Warszawa    TAK 
40   Leszek  Herman - Iżycki  Warszawa    TAK
41   Łukasz   Wrona  Siedlce  Towanda  TAK
42   Danuta  Blank  Biała Podlaska  Towanda  TAK
43   Urszula  Trykozko  Warszawa  Team 360  TAK
44   Grzegorz  Liszka  Tychy  Trezado BikeTires  TAK
45   Andrzej  Smejda  Warszawa    TAK
46   Krystyna  Konieczna  Lipka  Grupa Rowerowa Lipka  TAK
47   Tomasz  Konieczny  Lipka  Grupa Rowerowa Lipka  TAK 
48   Stanisław  Ruchlicki  Białystok  Bliska Team  TAK
49   Bartosz  Dębski  Bytów  MIG  TAK
50   Adrian  Chomicki  Gdańsk    
51   Michał  Rychlik  Łódź  OrientAkcja  TAK
52   Karolina   Pacek  Warszawa  Team 360o  TAK
53   Adam   Grabowski  Stawiguda  ITS  TAK
54   Maciej  Tumiński  Stawiguda  ITS  TAK 
55   Łukasz  Iwanowski      TAK
56  Michał  Domański  Warszawa  KTE Tramp  TAK
57  Arletta  Brzezińska  Warszawa  Rącze Pomrowy  TAK
58  Jolanta   Katner  Warszawa  Rącze Pomrowy  TAK 
59   Paweł   Słomka   Pilchowice  KTR Bikeorient  TAK
60   Marcin  Miśkiewicz  Kozienice  KB Galeria Warszawa  
61   Magdalena  Gruziel   Warszawa  Team 360o  TAK
62   Tomasz   Zadworny   Chlewo    
63   Marcin  Tomaszewski  Gdańsk  Oprychy  
64   Grzegorz  Sadłowski  Olsztyn  Szybcy Inaczej  TAK
65   Wojciech   Paszkowski   Białystok    
66  Piotr  Kozdryk  Stawiguda  Kross Centrum Rowerowe Olsztyn  
67  Magdalena  Marcinkowska  PObiedziska  podrozerowerowe.info  
           

 

 

Trasa rowerowa 50 km

L.p. Imię Nazwiskoxxxxxxxxxx Miejscowośćmmm Teammmmmmmmmmmmmmm Opłata startowa
 Michał  Wołowiec  Piaseczno  Taki Team  TAK
2  Maciej  Wojciechowski  Warszawa  Taki Team  TAK 
 Aleksandra  Dobosiewicz  Warszawa    TAK
4  Bartłomiej  Dobosiewicz  Bydgoszcz    TAK
5  Łukasz  Kowalski  Warszawa    TAK
 Małgorzata  Jusis  Giżycko  JUSISE  TAK
 Andrzej  Jusis  Giżycko  JUSISE  TAK 
8  Piotr  Michalski  Nadarzyn  XBOX BIKE TEAM  
9  Grzegorz  Rózga  Warszawa    TAK
10   Agnieszka  Baćmaga  Warszawa    TAK
11   Natalia  Białomyza  Olsztyn    TAK
12   Andrzej  Jankowski  Olsztyn    TAK
13  Dariusz  Gapiński  Olsztyn    TAK
14  Klaudia    Włodarczyk  Warszawa  Gruzja Team  TAK
15  Michał  Włodarczyk  Warszawa  Gruzja Team  TAK 
16   Oskar  Niesiobedzki  Słupy  metalkon  TAK
17   Ewa  Skrzyńska  Olsztyn  metalkon  TAK 
18   Piotr  Skrzyński  Olsztyn  metalkon  TAK 
19   Stanisław   Zawadzki  Marki  Pustelnik  TAK
20  Janusz  Olbrycht  Warszawa  OLBnO  TAK
21   Izabela   Werner   Olsztyn  Prosiaczki Latają  TAK 
22  Sylwia  Kopczyńska  Olsztyn  Prosiaczki latają :)  TAK
23   Daniel  Radzki  Olsztyn  Racuchy  
24   Michał  Filak  Olsztyn  WESOŁKI  TAK
25   Gerard  Ostaszewski  Piaseczno    TAK
26   Anna  Bobko  Olsztyn    TAK
27   Anna  Rychlik  Łódź  OrientAkcja  TAK
28   Jerzy  Hajduk  Olsztyn  Wesołki  TAK
29   Piotr  Gromelski  Olsztyn  GENA Team  TAK
30   Krzysztof  Sobczak  Olsztyn  GENA Team  TAK 
31  Arkadiusz   Pac   Olsztyn   Abentojra Team  
32   Sylwia  Mąkolska  Skierniewice    
33   Agnieszka  Ostaszewska  Warszawa  Leśny dream team  TAK
34   Bohdan  Kuliński  Warszawa  Zagubieni w lesie  TAK 
35   Marcin   Kaszlikowski   Warszawa  Zagubieni w Lesie  TAK 
36   Renata   Nowińska   Łódź   OrientAkcja   
37  Tomasz  Pastuszak  Gdańsk  Klub Górski Grań  TAK
38          
39           
           
           

 

Trasa piesza 50 km

L.p. Imięxxxxxxxxxx Nazwisko Miejscowośćmmm Teammmmmmmmmmmmmm Opłata startowa
 Maciek  Ners  Warszawa  kingrunner.com  TAK
 Anna  Sejbuk  Siedlce  Zjebas  TAK
3  Mateusz  Mioduszewski  Warszawa  UKA  TAK
4  Daniel  Łazarek  Sopot  Kawaler Wieczorową Porą  
5  Dorota   Duszak  Brwinów  2PU  TAK
6  Arkadiusz  Duszak  Brwinów  2PU  TAK
7  Patryk  Grabski  Warszawa  Polarnyj  TAK
8  Irek  Szklarczyk  Warszawa    
9  Paweł  Kurach  Garwolin  Atomowy Paweł  TAK
10   Aleksandra   Marks   Borzęcin Duży    TAK
11  Piotr  Marks  Borzęcin Duży    TAK 
12  Piotr  Toczko  Ełk    TAK
13  Robert  Skórka  Kętrzyn  Leszcze Kętrzyn  TAK
14   Karol   Cwalina  Warszawa    TAK
15   Maciej   Kosiński  Warszawa    TAK
16   Halina  Biziuk  Szczytno    TAK
17  Adam   Bielewicz  Warszawa   Biel  TAK
18   Kacper  Bielewicz  Warszawa   Biel  TAK 
19   Stanisław  Kaczmarek  Sękowo  Szach Sękowo  TAK
20  Robert  Kamela  Warszawa     TAK
21   Jan  Parzybut  Pniewy  Postęp Team  TAK
22  Aleksander  Kosma  Warszawa     TAK
23  Piotr  Veith  Olsztyn  AKT Olsztyn  TAK
24  Jarosław  Gil  Jonkowo  Ermland  TAK
25   Magdalena  Bacławska  Olsztyn  Geobohaterzy  TAK
26   Anna   Januszewska   Warszawa   Zgon52  TAK
27  Maciej  Januszewski  Warszawa   Zgon52   TAK 
28  Marcin  Sontowski  Gdańsk  Morenka Team  TAK
29  Mateusz  Żychliński  Chojnice  Geobohaterzy  TAK
30  Maciej  Gryżewski  Ełk  Ełcka Wataha  TAK
31  Igor  Makal  Ełk  Ełcka Wataha  TAK 
32  Dariusz  Piwowarczyk  Siedlce    TAK 
33   Władysław  Sienkiewicz  Gdynia  Sam w lesie  TAK
34   Cezary   Żyźniewski   Kętrzyn  Leszcze Kętrzyn  TAK 
35   Jarosław  Prądzyński  Ełk  GEOMAP  TAK
36   Agnieszka   Szczepińska   Warszawa  Rącze Pomrowy  TAK
37   Tomasz  Hryniewicz  Ełk  Ełcka Wataha  TAK
38  Katarzyna   Żyźniewska  Kętrzyn  Leszcze Kętrzyn  TAK
39  Joanna  Owczarz  Poznań  WŁM  TAK
40  Jakub  Gańko  Warszawa  Burzan  TAK
41   Bernard  Waszczyk  Warszawa  Melestra  TAK
42   Paweł   Motel  Warszawa  AKS Polonia Warszawa  TAK
43   Stanisław Adam  Olbryś  Nasielsk  KB Legionowo  TAK
44   Roman   Gorczyca   Ełk    TAK
45   Paweł   Pawlak   Olsztyn   Wygrałem wyścig   TAK
46   Paweł  Olecki  Gdańsk    TAK
47   Marek   Kaliciński   Warszawa  UKA  TAK
48  Magdalena   Zarzycka   Grodzisk Maz.     TAK
49   Wiesław   Wieczorek   Warszawa  Piorun Power  TAK
50   Wojciech  Hołdakowski  Warszawa    TAK
51   Anna  Hołdakowska  Warszawa    TAK 
52   Krzysztof  Gostomczyk  Lipnica  Biegacz z mapą  TAK
53   Wojciech  Zając  Warszawa  Długouchy  TAK
54  Piotr  Czaplicki  Olsztyn  Geobohaterzy  TAK
55   Marcin  Hippner  Gdańsk  Kosmate pały Gandalfa  TAK
56   Bogdan  Bodetko  Olsztyn  Heavy Metal Team  TAK
57   Krzysztof  Polikarski  Olsztyn  Heavy Metal Team  TAK
58   Józef  Siwilewicz  Elbląg  Józio TEAM  
59   Konrad  Wojda  Warszawa    TAK
60   Jan  Goleń  Warszawa  sklepbiegowy.com  TAK
61   Jagoda  Skolimowska  Żabokliki  II LO "Królówka" Siedlce  
62   Beata  Perkowska  Gdańsk    TAK
63   Ewa  Misiaczek    KB Galeria Warszawa  TAK
64   Patrycja   Ro   Warszawa   BKMK   TAK
65   Anna  Michałowska  Warszawa   LIZARD  TAK
66  Piotr  Jaszczura  Warszawa   LIZARD  TAK
67   Piotr   Gębarowski   Warszawa  MoPi Team  TAK
68   Katarzyna   Sochacka   Rokietnica     
69   Agata  Dobrowolska  Warszawa  Leśny Dream Team  TAK
70   Pawel  Kotlarz  Warszawa    TAK
71   Andrzej    Witkowski  Gdańsk   Morenka Team  TAK 
72   Adam   Haczek   Warszawa    TAK
73   Andrzej  Jacak  Łódź  DamyRadeBycOstatni  TAK
74  Justyna  Czupiłka  Łódź  DamyRadeBycOstatni  
75  Sławek  Malinowski  Olsztyn  Heavy Metal Team  
           
           

 

Trasa piesza 25 km

L.p. Imię Nazwiskoxxxxxxxxxx Miejscowośćmm Teammmmmmmmmmmmmmmmm Opłata startowa
 Marta  Bujakiewicz  Warszawa  Obozybiegowe.pl  TAK
 Aneta  Filipczyńska  Warszawa  Power Training  TAK
 Magdalena  Baltyn  Warszawa  Energonieoszczedni  TAK
 Andrzej  Tokłowicz   Warszawa  Energonieoszczedni  TAK
 Renata   Gąsowska  Warszawa  RENdosne Policze  TAK
 Urszula  Jastrzębska  Warszawa    TAK
 Aleksandra  Wasilewska  Olsztyn  Biesiadnicy  TAK
8  Agnieszka   Bladowska  Olsztyn  Biesiadnicy  
 Anna    Grala   Ryn    TAK
10  Maciej  Adamski  Warszawa  obozybiegowe.pl  TAK
11   Elżbieta  Baka  Warszawa  RENdosne Policze  TAK
12  Małgorzata  Kuczera  Warszawa    TAK
13   Dariusz   Hanas  Olsztyn  12Tri.pl Druzyna Wilka  TAK
14  Dorota  Żmuda-Trzebiatowska  Olsztyn  AnDor  TAK
15  Andrzej  Żmuda-Trzebiatowski  Olsztyn  AnDor  TAK 
16  Adam  Waśniewski  Warszawa  Mafia W  
17  Agata  Skoczylas  Warszawa  Mafia W  
18   Jakub   Płócienniczak   Warszawa  Power Training  TAK
19   Ewa  Machul  Warszawa  Power Training  TAK 
20  Dorota  Milczarek  Kiwity    TAK
21  Małgorzata  Wójtowicz  Warszawa  

 TAK

22  Karolina  Kasprzak  Karczew    TAK
23   Dariusz   Miśkiewicz  Osowiec    
24   Ilona   Śliwczyńska  Gdańsk    TAK
25   Barbara  Kroenke  Warszawa  obozybiegowe.pl  TAK
26   Marcin  Marszałek  Pruszków  OK! Sport  
27   Joanna  Łaczmańska  Sulejówek   NIEDOrajdy   TAK
28  Anna  Dybowska - Komosa  Warszawa  NIEDOrajdy  TAK
29   Beata    Smolińska  Warszawa  obozybiegowe.pl  TAK
30   Ewa  Jasińska  Warszawa  No to idziemy  TAK
31  Łukasz  Krasuski  Warszawa  No to idziemy  TAK 
32  Alicja  Buczyńska  Warszawa  No to idziemy  TAK 
33  Alicja  Obłękowska  Warszawa  No to idziemy  TAK 
34   Damian  Hintz  Olsztyn  Salamankowie  TAK
35   Agnieszka  Urban  Olsztyn  Salamankowie  TAK 
36  Malgorzata  Czwarno  Warszawa    TAK 
37  Daniel  Sieradzan  Warszawa    TAK
38   Kuba   Kozieradzki  Warszawa  Ogarnij się!  TAK
39  Franek  Kozieradzki  Warszawa  Ogarnij się!  TAK
40  Piotrek  Kozieradzki  Warszawa  Ogarnij się!  TAK
41  Aleksandra  Ogonowska  Nowa Kaletka    TAK
42  Łukasz  Morawiak  Nowa Kaletka    TAK 
43   Łukasz  Karasowski  Warszawa  no to idziemy  TAK
44  Katarzyna  Ostaszewska  Piaseczno    TAK
45   Dominika  Kamińska  Stawiguda  Zagubieni  TAK 
46   Krzysztof  Król  Stawiguda  Zagubieni  TAK 
47   Piotr  Walesiuk  Białystok    TAK
48  Jacek  Kierul  Olsztyn  AKM Olsztyn  TAK
49   Magda  Nowak  Warszawa  Telimenki  TAK
50  Telimena  Witkowska  Warszawa  Telimenki  TAK 
51   Andrzej  Dadasiewicz  Olsztyn    TAK
52  Marzena  Dadasiewicz  Olsztyn    TAK 
53   Kamila  Łapanowska  Warszawa  Dzika Czesia  TAK
54  Jacenty  Łapanowski  Warszawa  Dzika Czesia  TAK 
55   Krystyna  Bargieł  Warszawa    TAK
56   Ola  Pacowska - Brudło  Warszawa  Ba - Bi   TAK
57  Basia  Brudło  Warszawa  Ba - Bi  TAK
58  Zbych  Brudło  Warszawa  Ba - Bi  TAK 
59  Daniel  Bladowski  Olsztyn  nie lubię chodzić  TAK 
60   Dominika  Plucińska  Warszawa  Adokuto  
61   Jakub  Rozenbaum  Warszawa  Adokuto  TAK
62  Tomasz  Piątek  Warszawa  Adokuto  TAK
63  Agnieszka  Rogala  Białystok  Adokuto  TAK
64   Piotr  Młynarczyk  Olsztyn    TAK
65  Magdalena  Zabost  Olsztyn    TAK 
66   Krzysztof  Arseniuk  Warszawa    TAK 
67   Sylwia  Arseniuk  Warszawa    TAK 
68   Julia  Arseniuk  Warszawa    TAK 
69   Magdalena  Jabłońska  Warszawa    TAK 
70  Paulina  Gortat  Warszawa    TAK 
71   Małgorzata   Mioduszewska   Gdańsk  SKTJ   TAK
72   Adam   Mioduszewski   Gdańsk   SKTJ   TAK
73   Mikołaj  Korabiewski  Ełk    
74   Maria  Śmietanka  Warszawa  GART  
75   Łukasz  Męciński  Warszawa  GART  
76   Piotr  Miłoś  Warszawa  CiToW  
77   Aleksandra   Jarosiewicz  Warszawa  PoTeam  TAK
78   Marta  Trojecka  Piastów  KU AZS WAT WARSZAWA  
79   Jerzy  Olak   Olsztyn  Klub Górski Grań  TAK
80   Romuald  Miszewski  Rumia  ASKONI_wINO_Polska  TAK
81   Tomasz  Bączek  Olsztyn  Kumaci Nienadmiernie  
82   Leszek  Ścioch  Warszawa    
83  Marcin  Domań  Olsztyn  Kumaci Nienadmiernie  
84  Wojciech  Mikulski  Olsztyn  Kumaci Nienadmiernie  
85  Marcin  Zaremba  Olsztyn  Kumaci Nienadmiernie  
86  Tomasz  Gronostajski  Olsztyn    
87  Marcin  Zaremba  Olsztyn  Kumaci Nienadmiernie  
88  Katarzyna  Dąbrowska  Kraków    
89  Paweł  Dąbrowski  Kraków    
           

 

« prev  |   top  |   next »

SPONSORZY

 

 

  

 

 

 

 PARTNERZY

 

 


PATRONI MEDIALNI

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Powered by CMSimple | Template by CMSimple | Login