Witamy na stronie rajdu MAZOWIECKIE MINI TROPY

Mazowieckie Mini Tropy

 

- Znudziły Wam się tradycyjne wycieczki rowerowe „tam i z powrotem”?

- Chcecie zejść z utartych szlaków i odwiedzić miejsca w które sami nigdy byście się nie zapuścili?

- Chcecie sprawdzić swoją orientację w terenie bez użycia GPS?

- Lubicie przygody, wyzwania i dreszcz emocji? 

 

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że Mazowieckie Mini Tropy są właśnie dla Ciebie! 

Na czym polega rajd?

MMT to zawody piesze/ rowerowe na orientację, w których zadaniem uczestników jest odnalezienie w terenie punktów kontrolnych, przy pomocy mapy. Mapy z zaznaczoną lokalizacją puntów kontrolnych rozdawane są uczestnikom przed startem, rywalizacja polega zaś na zdobyciu jak największej liczby punktów w jak najkrótszym czasie. Odnalezienie punktu kontrolnego potwierdza się na karcie startowej przy pomocy specjalnego perforatora, wiszącego na punkcie kontrolnym. Poruszanie się między punktami jest dowolne, co oznacza, że uczestnicy sami wybierają sobie trasę przejazdu lub przejścia między nimi.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych!

By wystartować nie muszisz być super - napieraczem :), można startować także w parach lub większych grupach. By zostać sklasyfikowanym, wystarczy odnaleźć tylko jeden punkt. Dystans jaki ostatecznie pokonasz, zależy od liczby punktów które odnajdziesz, co oznacza, że w np. na trasie TR100 km możesz pokonać zarówno 100 km (jeśli chcesz odnaleźć wszystkie punkty), jak i 60 km lub mniej.  

Zachęcamy do startu - zarówno tych, ktorzy pragną sprawdzić wydolność swojego organizmu, pobić swój kolejny rekord na danym dystansie (czyli jednym słowem zdrowo się złoić :) ), jak również tych, którzy po prostu chcą aktywnie i ciekawie spędzić czas na łonie przyrody. 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminemaktualnościami i zachęcamy do zapisów.

  |   top  |   next »

SPONSORZY

 

  

 

PATRONAT

 

MEDIA

 

 

Powered by CMSimple | Template by CMSimple | Login