Witamy na stronie rajdu MAZOWIECKIE MINI TROPY

Aktualności


19.10.2014

Zapraszamy do GALERII rajdowej


16.10.2014

Taka prośba: jeśli będzie mieli przysłowiową wolną chwilę, to nie krępujcie się nic a nic, tylko śmiało wypełniajcie Ankietę na temat Mini Mazowieckich Tropów (a także startów w rajdach ogólnie). 

Wasze odpowiedzi pozwolą nam lepiej zorganizować kolejne imprezy. 

Z góry dziękujemy Smile.


15.10.2014

Zapraszamy do zakładki Relacje, gdzie pojawiła się pierwsza relacja z rajdu oraz track z prawie-idealnego przejazdu trasy TR100 przez zwycięzcę Radka Walentowskiego.

 

13.10.2014

Wrzuciliśmy mapy. Będziemy wdzięczni za przesłanie nam Waszych tracków - jestesmy bardzo ciekawi Waszych wariantów i przelotów. 

 

12.10.2014

Jeszcze raz dziękujemy Wam za sportową rywalizację na trasach, dzielne penetrowanie mazowieckich chaszczy, bagien i kniei oraz za dobrą zabawę na mecie. 

Niestety w kategorii TR 100K nie nagrodziliśmy drugiej zawodniczki, a ściślej rzecz ujmując: trzecia zawodniczka została uznana za drugą, a czwarta za trzecią. Trudno powiedzieć, co dokładnie przyczyniło się do tej sytuacji, co nie zagrało. W każdym razie to nasz błąd, za który przepraszamy w szczególności czołowe zawodniczki z trasy TR 100.

Po zakończeniu Rajdu nagrodzone zostały: 

1. Agnieszka Biolik 7h 03min. 32s (18 PK)

2. Anita Kowalska 6h 57min. 03s (17 PK)

3. Justyna Malinowska 6h 56min. 37s (15 PK)

Podczas gdy faktycznie podium w kategorii TR 100 K powinno się przedstawiać następująco:

1. Agnieszka Biolik 7h 03min. 32s (18 PK)

2. Katarzyna Rumin 6h 52min 41s (17 PK)

3. Anita Kowalska 6h 57min. 03s (17 PK)

Srebrnej medalistce prześlemy nagrodę pocztą. Jeszcze raz przepraszamy. 


Przedstawiamy Wam wyniki wstępne oczywiście uwzględniające także prawidłową kolejność zawodniczek na trasie TR 100

Prosimy o ewentualne uwagi do końca środy 15.10.2014 na adres organizator@tropy.net.  

Natomiast jeśli ktoś z Was popełni relację lub zamieści w necie zdjęcia z Rajdu, będziemy wdzięczni za podzielenie się namiarami.

Nasze zdjęcia postaramy się zamieścić w tym tygodniu. 

 

09.10.2014 

Drodzy zmotoryzowani Rajdowicze,

nieco boimy się, że parking przy Bazie Rajdu nie pomieści wszystkich samochodów, które mogą się pojawić w dniu rajdu, dlatego apelujemy:

  1. Prosimy Was o oszczędne korzystanie z miejsc do parkowania
    (tzn. o ustawianie się jeden obok drugiego)
  2. Rowerzystów prosimy, aby w miarę możliwości korzystali z „Parkingu Leśnego” , oddalonego o ok. 1, 5 km na południe od Bazy Rajdu (parking jest przy tej samej drodze leśnej, co baza rajdu). Dla rowerzysty pokonanie tego dystansu to zaledwie kilka minut, zaś dla startującego piechura to nie tylko ok. 15 min marszu, ale i dodatkowe metry w nogach już na starcie.
  3. Niedozwolone jest parkowanie wzdłuż drogi leśnej prowadzącej do Zimnych Dołów. Ewentualnie można parkować w pobliżu jej skrzyżowania z ul. Główną (drogą Żabieniec – Jazgarzew), na północ od Bazy Rajdu  08.10.2014 

Uwaga, uwaga, ważna informacja.

Opublikowaliśmy Komunikat techniczny.

 

08.10.2014

I jeszcze taki news: tuż przy bazie Rajdu na Polanie Zimne Doły, znana i lubiana firma CrossLine (http://crossline.pl), oferująca sprzęt do wspinaczki i tzw. alpinizmu przemysłowego, rozstawi i będzie ogarniać całkiem sporą dmuchaną ściankę wspinaczkową. Zachęcamy przede wszystkim najmłodszych kibiców, ale nie tylko. Obsługę ściany zapewniają instruktorzy CrossLine.

 

 

 

 

07.10.2014

Ważna informacja dla startujących na trasach rowerowych: w dniu Rajdu od godziny 8.00 do 10.00 na Polanie Zimne Doły będzie działał darmowy punkt serwisowy zaprzyjaźnionego sklepu rowerowego BY THE WAY 

Jeśli Wasze rowery co nie co szwankują, wymagają regulacji, mają luzy w sterach itp., itd., to chłopaki z BY THE WAY’a na pewno w mig temu zaradzą. Oczywiście, jeśli akurat pękła Wam rama albo macie urwaną przerzutkę, to może być trudniej o naprawę dokonywaną w „warunkach polowych”. W takich poważniejszych sytuacjach polecamy jednak wcześniejszą wizytę w serwisie stacjonarnym (Wąwozowa 31, Warszawa).

  

05.10.2014

Drodzy Rajdowicze,

jeśli macie ochotę wystartować w Rajdzie, a jeszcze nie ma Was na liście startowej, apelujemy – nie zwlekajcie z zapisami . Wasze wcześniejsze zgłoszenia bardzo ułatwią nam logistykę i oszacowanie ilości pakietów startowych, map, obiadów itp. 

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem, w przypadku zgłoszenia się na Rajd po 8 października, nie możemy zagwarantować pełnych świadczeń. W środę drukujemy mapy, tak więc (mimo, że przewidujemy pewien ich zapas) w przypadku sporej liczby osób zapisujących się w ostatniej chwili, dla "spóźnialskich" może zabraknąć map. Dotyczy to także innych świadczeń, np. obiadów.

Podsumowując - lepiej nie ryzykować i jeśli jesteście raczej na TAK, prosimy o zgłoszenia. Jeśli natomiast zapisaliście się, a zmieniły Wam się plany - dajcie nam o tym znać (to wykreślimy Was z listy startowej). 

 

Tymczasem wrzucamy parę zdjęć z naszego ostatniego rekonesansu. Musimy przyznać, że w ostatnim czasie zrobiło się w terenie całkiem kolorowo:).

 

29.09.2014

Ważna informacja: od najbliższego czwartku (tj. 2 października 2014 r.) wzrastają opłaty za start na wszystkich trasach.

Dlatego apelujemy: bądźcie oszczędni i opłaćcie swój start do końca środy :):). My z kolei – dzięki Waszym zgłoszeniom - będziemy wiedzieli ilu uczestników możemy się w przybliżeniu spodziewać, co ułatwi nam przygotowanie Rajdu.


25.09.2014

Miło nam poinformować, że otrzymalismy patronat i wsparcie rajdu od Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. 


Natomiast do sponsorów nagród dołaczył Sklep Rowerowy PLUS.

www.rowery.com.pl

 PLUS MTB09.09.2014

Drodzy Rajdowicze!

Z różnych stron dochodzą nas słuchy, że część z Was nieco boi się dystansu jaki jest do pokonania na Rajdzie. A nawet gorzej: część osób nawet rezygnuje z tego powodu ze startu. Bardzo nas to martwi, dlatego chcielibyśmy rozwiać Wasze obawy i wyjaśnić o co chodzi z tą liczbą km, które podajemy opisując poszczególne trasy. 

Przykładowo trasa rowerowa TR100 jest to trasa, na której zawodnik, który zdobędzie wszystkie punkty kontrolne, przejedzie około 100 km. Nie oznacza to jednak, że każdy startujący jest "skazany" na taki dystans. Wszystko zależy od Waszych chęci i sił oraz decyzji po ile punktów ruszacie.

Na Rajdzie można zaliczyć zarówno wszystkie punkty kontrolne, jak i połowę. Ba, można zdecydować się nawet na odnalezienie tylko 1 punktu, aby zostać sklasyfikowanym. Oznacza to więc, że podczas Rajdu możecie przejechać zarówno 100 km, ale równie dobrze może być to 50 km czy 20. 

I nie myślcie proszę (a wiemy, że i takie obawy macie), że jesli nie zrobicie maksymalnego dystansu, oznacza to, że będziecie "cieniasami" ;) Limit czasu został tak ustawiony, że najprawdopodobniej tylko część z Was (przynajmniej na długich trasach) zdobędzie komplet punktów. Tak więc bez obaw! Nie martwcie się o wynik, nie kalkulujcie, nie bójcie się dystansu. Zawsze możecie go skrócić. Po prostu przybywajcie na rajd:)

Zapraszamy!


01.09.2014 

A dziś długo oczekiwana informacja:)

 

Uczestnicy Rajdu Mazowieckie Mini Tropy będą mieli okazję dokładnie poznać Chojnowski Park Krajobrazowy leżący na południe od Piaseczna i Konstancina-Jeziornej. Nie ma tam za dużo wydm (innymi słowy: płasko jest tam po prostu), ale to nie znaczy, że będzie nudno  Jesteśmy pewni, że nawet osoby, które były tam nie raz, będą zaskoczone do ilu ciekawych miejsc jeszcze nie dotarły.

Bazą rajdu będzie Polana "Zimne Doły" położona między Zalesiem Górnym, a Żabieńcem. -> Polana Zimne Doły 


28.08.2014

Od dziś działa już formularz zapisów. Zapraszamy!

27.08.2014

Zamieściliśmy regulamin Mazowieckich Mini Tropów. Zapraszamy do lektury.

21.08.2014

Serdecznie zapraszamy na Mazowieckie Mini Tropy (MMT), które odbędą się 11 października 2014 r.

w okolicy Warszawy. Już teraz możemy zdradzić - choć pewnie nie będzie to dla Was niespodzianką - że MMT będzie imprezą na orientację Smile . 

Przewidujemy dla Was trasy:

- piesza krótka TP 20 (do ok.20 km)

- piesza długa TP 40 (do ok. 40 km)

- rowerowa TR 100 (do ok. 100 km)

- rowerowa TR 40 km (do ok. 40 km)


Dalsze szczegóły już niebawem, a my tymczasem wracamy do obmyślania tras. 

 

21.07.2014

Startujemy z nową stroną dla edycji Mini Mazowieckich Tropów 2014. Niebawem dlasze informacje...

 

  |   top  |   next »

SPONSORZY

 

  

 

PATRONAT

 

MEDIA

 

 

Powered by CMSimple | Template by CMSimple | Login