Witamy na stronie rajdu MAZOWIECKIE MINI TROPY

Lista Startowa

 

Trasa rowerowa 100 km

L.p. Imię  Nazwisko Opłata startowa Miejscowość Team
1 Grzegorz Zając   Tak Nadarzyn WIĘCEJ FUNKU!
2 Paweł Brudło    Warszawa  KTE Tramp 
3 Katarzyna Lipińska  Tak Warszawa  
           
Michał  Szypliński   Tak Warszawa  Team 360° 
Krzysztof  Skrodzki    Warszawa  Szybcy Wściekli 
Krzysztof  Siemienuk   Tak Dobrzyniewo Duże  FHU Szprycha 
8 Marcel   Kołodziejczyk   Tak Warszawa  No to lecimy 
Justyna  Malinowska   Tak Warszawa  No to lecimy 
10  Tomasz  Stefański   Tak Warszawa  Welocypedy 
11 Jacek  Mróz    Warszawa  360 stopni 
12 Łukasz  Majewski   Tak Warszawa  Promedica24 bike team 
13 Adam Wojciechowski  Tak Piastów Ultrateam
14 Agnieszka  Biolik   Tak Zgorzała   
15 Grzegorz  Biolik   Tak Zgorzała   
16 Katarzyna Kaim - Mierzwicka   Tak Warszawa M in motion
17 Wojciech Mierzwicki   Tak Warszawa  M in motion 
18 Rafał  Myszkowski  Tak Konstancin-Jeziorna AGR Welodrom
19 Jacek Skorupowski  Tak Kwirynów Cenzpro Pro Bike Team
20 Grzegorz Sobolewski  Tak Otwock MorsyOtwock
21 Radosław  Walentowski    Skierniewice  LosMaruderos 
22 Emilia  Olechowska   Tak Warszawa  ROWER TO JEST ŚWIAT! 
23 Piotr  Gaczyński   Tak Warszawa   
24 Maciej   Turowski   Tak Warszawa  OffRoadRunners 
25 Tomasz  Brodowicz   Tak Warszawa   
26 Gerard  Wasiak   Tak Warszawa  Ibox Gravitan MTB Team 
27 Grzegorz  Rygalski   Tak Jozefów  Welocypedy 
28 Michał  Bardzki   Tak    
29 Janusz  Olbrycht   Tak Warszawa  OlBnO 
30 Andrzej  Smejda   Tak Warszawa   
31 Grzegorz Bokota  Tak Warszawa M-T-B
32 Patrycja Niszczota  Tak    
33 Katarzyna Rumin  Tak Warszawa Welocypedy
34 Przemek  Wojdat    Otwock   
35 Przemek  Skoczek    Otwock   
37 Michał Miśkiewicz   Tak Warszawa  M-T-B 
38 Michał  Toporowski   Tak   M-T-B 
39 Tomasz Kokociński   Warszawa  trzydziestkapiątka
40 Eugeniusz  Szpakowski   Tak Otwock   
41 Jan  Szpakowski   Tak  Otwock   
42 Grzegorz  Mentrak   Tak Warszawa  MitMus 
43 Dorota  Jaworowska  Tak Warszawa MitMus
44 Piotr Jaczewski  Tak Warszawa Morsy Otwock
45 Michał  Rychlik   Tak Łódź  OrientAkcja 
46  Piotr   Romejko   Tak Warszawa  Bikevent 
47  Michał  Szadura   Tak Warszawa  Bikevent 
48  Kamil  Marczak   Tak Warszawa BIKE-TAXI.PL / KAMKOSPORT.PL 
49  Igor  Żuber   Tak Warszawa  Pentegy 
50  Maciej  Kubiszewski   Tak Warszawa   
51  Jacek  Sawa   Tak Marki   
52  Artur  Staszak    Józefosław   
53  Dariusz  Mrozek    Olsztyn  WYRWIKUFLE 
54  Tomasz  Błaszczyk   Tak Warszawa   
55  Damian  Soczewka   Tak Olsztyn  WYRWIKUFLE 
56  Łukasz  Śliwiński    Warszawa  Welocypedy 
57 Cezary Roszkowski  Tak Olsztyn WYRWIKUFLE 
58  Łukasz  Senderek    Warszawa  Team 360°
59  Sławomir  Jabs    Piastów  
60 Anita Kowalska   Otowck  
61 Paweł Kowalski   Otwock  
           
           

 

Trasa rowerowa 40 km

L.p. Imię  Nazwisko Opłata startowa Miejscowość Team
 1. Małgorzata Półjanowicz  Tak Warszawa  SkArBy 
 2. Bartłomiej  Matecki   Tak Warszawa  SkArBy 
 3. Justyna Kwiatkowska  Tak Warszawa  
 4 Maciej Wojciechowski   Warszawa  
 5 Tomasz  Barto  Tak Łoś  
 6 Sylwia  Barto  Tak Łoś  
 7 Kacper  Barto  Tak Łoś  
 8 Emilia  Barto  Tak Łoś  
 9 Grzegorz Karwasiński  Tak Łoś Pingwiny z Madagaskaru
10 Dariusz Karwasiński Tak  Łoś Pingwiny z Madagaskaru
11 Ewa Karwasińska Tak  Łoś Pingwiny z Madagaskaru
12 Zuzanna Karwasińska Tak  Łoś Pingwiny z Madagaskaru
13 Magda   Bednarska   Tak Józefosław  Hiszpańska Inkwizycja 
14  Adrian  Kliszcz   Tak Józefosław  Hiszpańska Inkwizycja 
15  Piotr  Sałaciński   Tak  Radom   
16  Ewa  Strojnowska   Tak Warszawa   
17  Patryk  Popis   Tak Otwock  Gubiszlaki 
18  Paweł  Malka   Tak    
19 Mirka  Kozuchowska    Warszawa  rower 
20 Agata   Rybka   Tak    
21  Paweł  Kostyra   Tak  Otwock   
22  Ala  Lewandowska   Tak  Błonie   
23  Michał  Wołowiec   Tak Piaseczno  Taki Team 
24  Piotr  Beba   Tak Otwock   
25  Witek  Pondel   Tak Kamionka  Taki Team  
26 Jarosław Duchliński  Tak Baszkówka Duchy Dwa
27 Mikołaj Duchliński  Tak  Baszkówka Duchy Dwa
28 Artur Pudełko  Tak Warszawa  
29 Beata Kijewska - Pudełko  Tak Warszawa  
30  Mateusz  Pach   Tak Łódź   
31 Bartłomiej  Iwan   Tak Piaseczno   
32  Aleksandra  Dobosiewicz   Tak Warszawa   
33 Bartłomiej  Dobosiewicz   Tak Warszawa   

34 

Weronika  Szatkowska    Warszawa  Mininir Zosia/Wero 
35 Zosia Jabs   Warszawa Mininir Zosia/Wero
36 Paweł Witek Tak Grodzisk Maz.  
37  Marek  Sołtysiak   Tak Warszawa   
38  Piotr  Walter    Warszawa   
39  Maks  Walter    Warszawa   
40  Anna  Rychlik   Tak Łódź  OrientAkcja 
41  Agata  Kowalska
-Strycharz 
  Warszawa 
Ludzie z bagien
 
42 Sylwia  Kozłowska   Otwock  
43  Justyna  Winer    Łódx   
 44  Barbara Więckowska    Jastrzębie JastrzębiaKY 
 45 Antonia Więckowska    Jastrzębie JastrzębiaKY 
 46 Michalina Więckowska    Jastrzębie JastrzębiaKY 
           
           

 

Trasa piesza 40 km

L.p. Imię  Nazwisko Opłata startowa Miejscowość Team
1 Paweł Choiński    Warszawa Smashing Pąpkins
3 Przemysław  Linke   Tak    
Kamil  Sawko   Tak Warszawa  Szybcy Inaczej 
6 Rafał Jakimiak   Tak Warszawa  
Monika   Gębarowska   Tak Warszawa  MoPi.Team 
Piotr  Gębarowski   Tak Warszawa  MoPi.Team 
Piotr Fiedorczuk   Tak Warszawa  KS Grochów
10 Tadeusz Piłkowski  Tak Karczew  
11 Marcin Chojnacki   Piaseczno Aleksy Team
12 Paweł Cieciera  Tak Warszawa AGR Welodrom
13  Karol  Woźniak   Tak Warszawa  KB Castellanus 
14  Agnieszka  Szczepińska   Tak Warszawa  Rącze Pomrowy 
15  Krzysztof  Wickel   Tak Warszawa  Wilki Dwa 
16  Marcin 

Okuń

 Tak Warszawa  Wilki Dwa 
17  Marta  Szulc   Tak Warszawa    
18  Kamil  Gwadera   Tak Warszawa    
19  Dorota   Duszak   Tak Brwinów  
20  Arkadiusz  Duszak   Tak Brwinów   
21  Maciej  Malinowski   Tak Legionowo  Forteczna 
22  Jarosław  Pituła   Tak Warszawa  Forteczna 
23 Rafał  Dziankowski   Tak Warszawa   Forteczna  
24 Wojciech  Zając   Tak Warszawa   
25 Andrzej  Jankowski   Tak Olsztyn   
26 Anna Sejbuk  Tak Siedlce  
27 Arletta   Brzezińska   Tak Warszawa  Rącze Pomrowy  
28 Jolanta  Katner   Tak Warszawa   Rącze Pomrowy  
29 Marek  Podbielski   Tak Kaleń Towarzystwo  KB Castellanus 
30 Joanna  Magdalińska   Tak  Warszawa  SW
31 Herbert  Namirski   Tak Warszawa  SW
32 Jakub Łoboda  Tak Warszawa  
33 Tomasz Uznański  Tak Warszawa speleo.waw.pl
34 Marek Piotrkowicz  Tak Warszawa speleo.waw.pl
35 Tomasz  Pryjma   Tak Katowice  funexsports.pl
36 Marcin  Kargol    Warszawa  http://marcinkargol.pl 
37  Paweł  Pałucha   Tak Warszawa   
38  Mirosław  Baszczak    Warszawa   
39  Przemysław  Budzikowski    Piaseczno   
40  Paweł  Kurach   Tak Garwolin  NoTeam 
41  Daniel  Dumeracki   Tak Piastów  KB Castellanus 
42  Andrzej  Łochowski    Warszawa  NoTeam 
43 Paweł Motel   Warszawa  AKS Polonia Warszawa
 44  Anna Januszewska   Warszawa   
 45  Maciej Januszewski    Warszawa   

 

Trasa piesza 20 km


L.p. Imię  Nazwisko Opłata startowa Miejscowość Team
1 Małgorzata Kuczera  Tak Warszawa  
2 Renata Gąsowska  Tak Warszawa JacekBiega Running Team
Elżbieta  Baka   Tak Warszawa  Boot Camp Polska 
Bartłomiej Grabowski    Otwock  Stryki-Byki Adventure Team 
Urszula  Jastrzebska   Tak Warszawa  Boot Camp Polska 
Weronika  Kamińska    Warszawa    
Anna  Hołdakowska    Tak Warszawa   
Wojciech  Hołdakowski   Tak Warszawa   
Filip  Hołdakowski    Tak Warszawa   
10 Bartek Hołdakowski  Tak Warszawa  
11 Jarek Her   Tak Warszawa Boot Camp Polska
12 Michał  Włodarczyk  Tak Warszawa Gruzja Team
13 Klaudia Brejecka   Tak Warszawa Gruzja Team
14 Antek Domański  Tak Piaseczno Gruzja Team
15 Zofia  Dulska  Tak Warszawa ZDAM
16 Asia Mostowska  Tak Warszawa ZDAM
17 Adam Waśniewski  Tak  Warszawa Turbo Ślimaki
18 Agata Skoczylas  Tak Warszawa Turbo Ślimaki
19 Agnieszka Czekała  Tak   Turbo Ślimaki
20  Katarzyna  Misztela   Tak Warszawa  Boot Camp Polska 
21  Anna  Jaster   Tak Warszawa  Boot Camp Polska 
22  Diana  Gordon    Ostrowiec Świętokrzyski  WAT Warszawa 
23 Maciej Gędziorowski   Warszawa WAT Warszawa
24 Katarzyna Hertel  Tak Józefosław  
25  Małgorzata  Grabowska   Tak Warszawa  SKG 
26  Małgorzata  Rukasz   Tak Warszawa  M&M 
27  Monika  Ołów   Tak Warszawa  M&M 
28  Jakub  Rozenbaum   Tak Warszawa   KK 
29  Katarzyna   Murawska    Szymanów   KK 
30 Tomasz  Kuriata   Tak Warszawa  Turbo Ślimaki 
31 Marcin  Marszałek   Tak Pruszków nolens volens 
32  Olga  Michałkiewicz   Tak Warszawa   
33 Przemysław Misiak  Tak Baszkówka Lunatycy
34  Marta  Panasik  Tak Warszawa   
35  Katarzyna  Rembeza   Tak Warszawa  PAKT 
36  Anna  Łengowik   Tak Płock  PAKT 
37  Mateusz  Komorowski   Tak Warszawa   
38  Konrad  Szymczyk   Tak Warszawa  PAKT 
39 Paweł Rejowski    Warszawa  
40 Joanna  Nakonieczna    Warszawa  
41  Małgorzata  Koronkiewicz   Tak
Warszawa
Refuj bukszpryt
42 Piotr Trojecki  Tak Warszawa Refuj bukszpryt
43  Marta  Trojecka   Tak Piastów WAT Warszawa 
44  Piotr  Michałkiewicz   Tak  Warszawa   
45  Agnieszka  Kocińska   Tak Warszawa  UMKS Orkan Ostróda 
46  Katarzyna  Karpa    Warszawa  bajerynarowery.pl 
47  Tomasz Napiórkowski  Tak   ELKA FOREVER
48  Marta  Bajorek    Warszawa   
49  Mariusz   Skrocki   Tak  Dobrzany  ELKA FOREVER 
50 Anna Cieślak  Tak  Warszawa ELKA FOREVER
51 Ewa Wójcik    Warszawa  
52  Dawid  Kozioł     Warszawa ELKA FOREVER 
53 Jacek  Morawski   Warszawa  UNTS Warszawa
54 Marcin  Abramowicz    Warszawa  
55 Adam Bielewicz    Warszawa  Biel
56 Kacper Bielewicz    Warszawa  Biel
57 Iwona   Sobieraj      ELKA FOREVER
58  Wojciech   Ceglarz     Warszawa  ELKA FOREVER
59 Natalia  Cieślak    Radom  ELKA FOREVER
60  Jakub  Markiewicz    Warszawa   
61  Magdalenia  Gruziel       Team 360o 
 
« prev  |   top  |   next »

SPONSORZY

 

 



 

 

PATRONAT

 

MEDIA

 

 

Powered by CMSimple | Template by CMSimple | Login